Agresivní muž vyrazil své přítelkyni dva zuby, důvodem byla údajná nevěra

Foto: Policie ČR

Agresivní muž vyrazil své přítelkyni dva zuby, důvodem byla údajná nevěra

V pondělí 24. února 2014 přišla na pracoviště městské policie v Ostravě-Přívoze žena, kterou fyzicky napadl její přítel. Dotyčná byla viditelně zraněná, krvácela z úst, měla vyražené zuby, četné podlitiny v obličeji. Žena uvedla, že pracuje v restauraci, kam za ní přišel přítel. Došlo mezi nimi k hádce a muž ji následně zbil.

Několikrát ji udeřil pěstí do obličeje, za vlasy ji vláčel po zemi a hlavou jí několikrát udeřil o zem takovou intenzitou, že došlo k vyražení několika zubů. Muž se měl poté ozbrojit nožem a ženě vyhrožovat zabitím s tím, že ji podřeže. Přitom demonstrativně bodal do dřevěného obložení, před kterým žena ležela.

Strážníci zraněné ženě poskytli první pomoc a přivolali sanitku. Agresivního muže ve věku 36 let si pak vyzvedli přímo v restauraci, kde k napadení došlo. Muž ani nezapíral.

Motivem jeho agresivního chování měla být údajná nevěra. Pro podezření ze spáchání trestného činu strážníci událost předali přivolaným policistům.

Zdroj: MP Ostrava

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.