Automobil skončil po nehodě v Ostravě v příkopu na staveništi a částečně stěně prodejny

Automobil skončil po nehodě v Ostravě v příkopu na staveništi a částečně stěně prodejny

Profesionální hasiči z Ostravy-Zábřehu zasahovali v pondělí 3.10.2016 dopoledne nedaleko své stanice ve Výškovické ulici, kde osobní automobil Toyota RAV4 skončil v příkopu na staveništi a čelní částí ve stěně prodejny. Nehoda se obešla bez zranění, hasiči museli na vytažení havarovaného automobilu použít vyprošťovací speciál Bizon.

Operační středisko hasičů bylo nehodě s nutností vyproštění havarované toyoty informováno v pondělí před devátou hodinou ranní. Do Výškovické ulice vyjela jednotka Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje ze stanice Ostrava-Zábřeh, naviják jejich cisterny se ale ukázal v členitém terénu staveniště jako nevyhovující. Proto ze stejné stanice dodatečně přijel (často využívaný) vyprošťovací speciál Mercedes Actros Bizon.

Na vyproštění toyoty, která bránila stavebníkům v intenzivním budování nového chodníku, byla použita hydraulická ruka Bizona. Za necelých dvacet minut stálo havarované auto na okraji silnice a už jen čekalo na odtažení. Během hasičského zásahu nebyl zaznamenán žádný únik provozních kapalin.

HZS MSK

Související záznamy

Doporučujeme

 

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás! Výroba vestavěných skříní na míru Ostrava.

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.