Baník podlehl Dukle 1:4

Foto: fcb

Baník podlehl Dukle 1:4

Ostravská krize se prohlubuje. Baník v pondělním utkání 6. kola Synot ligy podlehl Dukle Praha zaslouženě 1:4. Domácí o svém vítězství rozhodli v prvním poločase, který vyhráli o tři branky. Výkon Baníku šel po změně stran nahoru, hru přesto kontrolovala Dukla, jejíž hráči dovedli utkání k pohodovému vítězství.

Radomír Korytář (FC Baník Ostrava): "V prvním poločase to byl z naší strany velmi slabý výkon. Soupeř nám ukázal, jak se fotbal má hrát. Byl aktivní, kombinačně silný a my byli naopak pasivní. Proto Dukla dala zaslouženě tři góly a měla ještě penaltu. Ve druhém poločase jsme už byli živější, dostávali jsme se do obrany soupeře a dali gól na 1:3. Následně měl Carlos de Azevedo šanci snížit na 2:3, pak by se dalo s výsledkem ještě něco dělat. My jsme v závěru hru zcela otevřeli, z čehož pramenil čtvrtý gól. Bohužel, o výsledku rozhodl první poločas, který jsme nezvládli."

Zdroj: fcb

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.