Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s.

Bezpečnostní agentura D.I.SEVEN, a.s.

Naše bezpečnostní agentura se silným zázemím a s celorepublikovou i zahraniční působností vám může nabídnout veškeré profesionální služby, které se týkají bezpečnosti vašich administrativních, průmyslových i soukromých objektů po celé ČR.

Bezpečnostní služby zahrnují zejména fyzickou ostrahu, recepční služby a možnost napojení na pult centrální ochrany (PCO). V případě této služby je váš objekt nepřetržitě pod kontrolou a v případě jeho narušení zajištěn okamžitým výjezdem jednotky PCO. Další typická bezpečnostní služba je např. detektivní činnost, dále provádíme doprovod a přepravu cenin a peněžních hotovostí.

Ve všech bezpečnostních oblastech a službách disponujeme dlouholetými zkušenostmi a naši dlouhodobí klienti jsou toho důkazem. Služby provádí naši kvalifikovaní a proškolení zaměstnanci ve stejnokrojích s možností znalosti cizího jazyka. Garantujeme kvalitu služeb několika certifikáty a potvrzením NBÚ, každá naše bezpečnostní služba je jištěna pojištěním odpovědnosti.

Kontaktní informace


D.I.SEVEN, a.s.
28.října 2663/150, 702 00 Ostrava

Tel.: (+420) 596 612 720
Email: ostrava@diseven.cz
Web: www.diseven.cz

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.