CB Taxi Ostrava

CB Taxi Ostrava

Již od roku 1990 Vám nabízíme služby v oblasti přepravy osob. Dovezeme Vás kam sibudete přát a hlavně za příznivé ceny! Našim cílem je vaše spokojenost.

Taxi služba je veřejná silniční doprava, kterou se zajišťuje přeprava osob a jejich zavazadel osobními vozidly s obsaditelnostínejvýše devíti osob včetně řidiče; přepravní služby taxislužbou se nabízejí a objednávky k přepravě se přijímají prostřednictvím řidiče na stanovištích taxislužby, na veřejně přístupných pozemních komunikacích a jiných veřejných prostranstvích nebo prostřednictvím dispečinku taxislužby. Radiodispečink taxislužby operativně zprostředkovává bezprostřední a pohotovou přepravu osob ajejich zavazadel pouze motorovými osobními vozidly taxislužby na základě telefonických objednávek. V případě zájmu o naše služby nebo o jakékoliv další informace prosím volejte zdarma náš dispečink na číslech 800 22 22 33 a 602 730000.

Fotogalerie


Kontaktní informace


CB Taxi Ostrava
Nádražní 308/3, 702 00 Ostrava

Tel.: (+420) 800 222 233
Email: taxi@cbtaxi-ostrava.cz
Web: www.cbtaxi-ostrava.cz

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.