Česká bezpečnostní agentura a.s.

Česká bezpečnostní agentura a.s.

Česká bezpečnostní agentura a.s. je ryze českou společností s velmi dynamickým rozvojem. Nabízíme řadu specializovaných služeb, ať ve formě jednotlivé služby či jako systémové řešení, které spojuje veškeré podpůrné funkce v jedné službě.

Naše manažerské dovednosti a rozsáhlé zkušenosti v oblasti dodávaných služeb vytvářejí synergie, které jsou prostředkem k optimalizaci zdrojů a efektivnosti nákladů našich klientů. Vysoká kvalita dodávaných služeb je pro nás samozřejmostí.

Česká bezpečnostní agentura a.s. preferuje individuální, plně profesionální přístup s jednoznačným heslem: „zajistit profesionální služby zákazníkovi a zabránit jakékoliv možnosti vzniku střetu zájmů“. Tedy v praxi to znamená, že v případě poskytování služeb zajistíme, aby měl zákazník jistotu, že informace o chodu jeho společnosti nebudou nijak zneužity a námi nabyté informace nebudou prodány jiné společnosti zabývající se stejnou činností. V širokém spektru našich služeb zavádíme zcela ojedinělý systém komplexního řešení problému bezpečnosti, úklidu a facility managementu ve formě integrované bezpečnostní a úklidové služby. Jsme tedy schopni pružně kombinovat všechny prvky facility managementu s bezpečnostními a úklidovými metodami a postupy na všech úrovních.

Fotogalerie


Kontaktní informace


Česká bezpečnostní agentura a.s.
Hornopolní 3314/38, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava

Tel.: (+420) 725 606 201
Email: ostrava@ceskabezpecnostni.cz
Web: www.ceskabezpecnostni.cz

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.