Jazyková škola Hello

Jazyková škola Hello

Jazyková škola vznikla v roce 1996 jako reakce na zvyšující se poptávku po jazykovém vzdělávání v Ostravě a okolí.

Základní službu jazykové školy Hello představuje výuka šesti cizích jazyků (anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského) formou skupinových nebo individuálních kurzů. Kromě klasických jazykových kurzů pro veřejnost a firmy nabízí společnost také pomaturitní studium cizího jazyka, přípravné kurzy k mezinárodním certifikátům, profesní jazykové kurzy (obchodní angličtina a obchodní němčina), kurzy pro děti, víkendové kurzy pro veřejnost, letní intenzivní kurzy, překlady, tlumočení a jazykový audit. Novým pilotním projektem je realizace mezinárodních jazykových zkoušek z angličtiny (Cambridge ESOL Examinations) a z němčiny (Goethe-Institut). Jazykové kurzy pro veřejnost se konají ve čtyřech základních úrovních – začátečníci, mírně, středně a velmi pokročilí.

Fotogalerie


Kontaktní informace


Jazyková škola Hello
Novinářská 7, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory

Tel.: (+420) 599 505 808
Email: info@hello.cz
Web: http://www.hello.cz

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.