Masopust v ostravské zoologické zahradě

Foto: ZOO Ostrava

Masopust v ostravské zoologické zahradě

V sobotu 1. března se v ostravské zoologické zahradě uskuteční druhý masopustní průvod zvířecích masek. Průvod bude zahájen ve 13 hodin u pavilonu opic a projde částí areálu zoo s několika zastaveními u výběhů, kde budou moci jeho účastníci dle tradice popřát ošetřovatelům a jejich zvířecím svěřencům hodně zdraví, pohody a plodnosti…

Ti, kteří masky nemají, si je mohou přijít vyrobit mezi 11. a 13. hodinou do výukového centra zoo. Budou zde k dispozici potřeby pro výrobu papírových škrabošek a barvy na obličej. Během průvodu bude speciální masopustní porota hodnotit všechny masky a na jeho konci proběhne vyhlášení té nejlepší.

Zdroj: ZOO Ostrava

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.