Master Design s.r.o.

Master Design s.r.o.

Master Design s.r.o. je mladý a dynamicky se rozvíjející architektonický ateliér. Specializujeme se na nízkoenergetické a moderní rodinné domy. V našem týmu jsou zastoupeni specialisté ze všech hlavních odvětví stavebnictví. Jsou to především architekti, projektanti, specialisté na dřevostavby, projektanti technického zařízení budov (kanalizace, vodovod, atd.) a nebo experti na vytápění a energetiku a v neposlední řadě technický dozor na stavbách. Díky našemu ucelenému týmu nabízíme klientům vysoce profesionální a hlavně komplexní služby. Máme spousty neotřelých nápadů a chuť neustále vytvářet nová a zajímavá řešení.

  • Dokážeme Vám, že právě naši architekti umí navrhnout ideální řešení Vašeho bydlení.
  • Proto Vám náš architekt velice rád věnuje svůj čas a představí Vám své vize. Na Vás je potom, zda se rozhodnete tyto vize společně s námi realizovat.
  • Každému domu dáme jedinečnou myšlenku a osobitý vzhled.
  • Domy navrhujeme přesně podle Vašich požadavků a potřeb.
  • Pracujeme jako tým, výsledný dům proto není subjektivním výsledkem nápadu jednoho architekta, ale komplexní a objektivní práce celé společnosti.
  • Za své peníze investované do projektu dostanete práce celého týmu profesionálů od architekta až po experta přes moderní energeticky úsporné technologie
  • Nebudeme Vám slepě vnucovat naše vize, ale na základě Vašich připomínek a vkusu navrhneme dům, který se bude líbit Vám.
  • Naši architekti navrhují dům tak dlouho, až s ním budete úplně spokojeni. Jde o místo, kde budete trávit dlouhá léta a musí pro Vás být dokonalé.
  • Komunikujeme kromě češtiny také anglicky a německy.

Fotogalerie


Kontaktní informace


Master Design s.r.o.
28. října 1810/86, 702 00 Moravská - Ostrava

Tel.: (+420) 558 847 427
Email: ostrava@master-design.cz
Web: http://www.architekti-projektanti.cz

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.