Noční požár bytu v Porubě způsobil škodu až 400 tisíc korun

Požár bytu v PoruběV noci z neděle na pondělí 30. září v Ostravě-Porubě zasahovaly dvě jednotky hasičů ve  třetím patře bytového domu u požáru pokoje v bytě 3+1. Obešel se bez zranění, škoda byla předběžně odhadnuta na 400 tisíc korun.

Operační středisko hasičů bylo o požáru v ulici Karla Pokorného informováno v neděli krátce po 22. hodině. Na místo vyjely dvě ostravské jednotky Hasičského záchranného sboru ze stanic v Porubě a Zábřehu, celkem 4 vozidla.

Hasiči dostali oheň v pokoji pod kontrolu během čtvrthodiny, zanedlouho jej uhasili. Požár jej celý poškodil, včetně vybavení, kouř poškodil i zbytek bytu, část chodby a střešní konstrukce. Příčina vzniku požáru je dosud v šetření.

Zdroj/foto: HZS Moravskoslezského kraje

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.