Obyvatelé města chtějí komisi k zeleni. Podél Ostravské se skácí jen topoly, zeravy zatím zůstanou

Padesátka diskutujících zasedla v pondělí 10. září k rozpravě u kulatého stolu, který se věnoval péči o městskou zeleň v Hlučíně. Byli mezi nimi odborníci, představitelé města i občané. Výsledkem je doporučení budoucí městské radě, aby zřídila speciální komisi, která se bude tématem systematicky zabývat. Nejbližší kácení stromů je v plánu už v říjnu, původní záměr se ale mění v souladu s požadavky obyvatel města.

Převzato z http://www.hlucin.cz