Ostravský Oktobeerfest v sobotu zakončili No Name a velkolepý ohňostroj

Ostravský Oktobeerfest v sobotu zakončili No Name a velkolepý ohňostroj

I přes nepřízeň počasí přilákal do centra pestrý páteční a sobotní program pivního festivalu Oktobeerfest u ostravského obchodního centra Forum Nová Karolina více návštěvníků než v loňském roce. Během dvou dnů, tedy 9. a 10. října, se na festivalu, koncertech či atrakcích pohybovalo na 35 tisíc milovníků piva, zábavy, hudebních fanoušků i rodičů s dětmi.

Samotným obchodním centrem prošlo zhruba 80 tisíc návštěvníků. Sobotní program završila slovenská stálice No Name, kdy bylo pod pódiem plno, a závěrečnou tečkou se stal efektní ohňostroj.

„Děkujeme všem návštěvníkům, kteří se nenechali odradit počasím a zavítali za zajímavým programem, atrakcemi nejen pro děti či ochutnávkou piv z portfolia 33 pivovarů. Navzdory tomu, že se chladnější počasí podepsalo na spotřebě piva na hlavu, celkovou výtoč kompenzoval vyšší počet návštěvníků,“ uvádí marketingový manažer OC Forum Nová Karolina Tomáš Lučan a dodává: „Atmosféra byla skvělá, atrakce byly obsypané dětmi a my bychom rádi v příštím roce na akci navázali třetím ročníkem.“

Pátečním tahákem se stal koncert zpěváka Marka Ztraceného. Velkokapacitní stany s 1000 místy byly plné, stejně jako pouťové a adrenalinové atrakce a areálem se nesla vůně nabízených chuťovek i tradičních lokálních specialit. V sobotu se prostranství u Fora Nová Karolina začalo zaplňovat již kolem 11. hodiny a zlatým hřebem dne byl zcela zaplněný večerní koncert slovenských No Name a velkolepý ohňostroj.

Páteční panelová diskuze „O pivu u piva“ přinesla zajímavé poznatky ze světa pivovarnictví a piva v Moravskoslezském kraji, kdy byly smazány rozdíly mezi velkými a lokálními pivovary a panovala shoda, že základem všeho je kvalitní pivo a vstřícný přístup.

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.