Park Inn Ostrava

Park Inn Ostrava

Hotel Park Inn Ostrava patří k největším hotelům čtyřhvězdičkové kategorie v Ostravě a okolí a spolu s touto charakteristikou nabízí svým klientům elitní úroveň veškerých nabízených služeb.

Hotel se nachází v blízkosti historických památek - Hornické muzeum, Radnice s rozhlednou a Slezsko-ostravský hrad

Pár minut od hotelu naleznete též divadlo, velké nákupní centrum a moderní kino s celodenní projekcí a Stodolní ulicí se spoustou barů a restaurací

V těsném sousedství Orchard Business Park s mezinárodní korporátní klientelou 185 pokojů a Junior apartmá s nezaměnitelným designem v pestrých barvách. Prostorná restaurace s terasou 221 m2 s nabídkou mezinárodní a místní kuchyně. Moderní lobby bar. Room servis. Posilovna a Welness centrum (vířivá vana, klasická i parní sauna, relaxační zona). Pevné i bezdrátové připojení na internet v prostorách hotelu. Šest jednacích místností disponujících až 433 m2 plochy s moderním technickým vybavením. Plně vybavené business centrum. Hodinové asisteční a poradenské služby. Prostorné parkoviště.

Fotogalerie


Kontaktní informace


Park Inn Ostrava
Hornopolní 3313/42, 702 00 Ostrava

Telefon: +420 595 195 509
Email: reservations.ostrava@rezidorparkinn.com
Webhttp://www.parkinn.cz/hotel-ostrava/

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.