Restaurant ROTHSCHILD Palace

Restaurant ROTHSCHILD Palace

Srdečně Vás zveme k návštěvě nově otevřeného restaurantu který naleznete v 1. nadzemním podlaží Rothschild Palace Ostrava-Vítkovice. Příjemné prostory restaurantu a salónků v historickém objektu ve spojení s lahodnou chutí podávaných jídel a nápojů jsou vhodné pro individuální či skupinové stravování, romantické posezení při svíčkách, pro pořádání večírků, svateb, oslav, firemních prezentací atd. Hostům je k dispozici nejen kvalifikovaná a milá obsluha, ale i Wi-Fi připojení k internetu zdarma a parkoviště s 80 parkovacími místy monitorované kamerovým systémem.

V restaurantu naleznete kuřácké i nekuřácké prostory. Poslouží tedy i těm, pro něž je důležité to, zda je restaurace nekuřácká.

Restaurant nabízí široký sortiment české i mezinárodní kuchyně - kvalitní suroviny zpracované dle nejnovějších gastronomických trendů tak, aby se i všední obědová pauza pro Vás stala nevšedním zážitkem.

V jídelním lístku naleznete pokrmy jak ze sladkovodních a mořských ryb či plodů moře, tak i z tradičního hovězího, vepřového i kuřecího masa a zvěřiny. Nechybí těstoviny, saláty, sýry a vynikající moučníky. V době od 11.00 do 14.30 hod. Vám nabídneme chutná, cenově zvýhodněná polední jídla.

Nápojový lístek zahrnuje kromě nealkoholických nápojů také na světových soutěžích oceněná jihoafrická vína značky Bilton a Somerbosch, rozlévaná vína Vladimíra Tetura a rozlévaná sudová vína vinařství Ing. Leopolda Vlka z Jižní Moravy. Jako jediní v České republice máme v bohaté nabídce destilátů kromě whisek, bourbonů, koňaků také 10-ti, 12-ti, 15-ti a 20-ti letou brandy nejvyšší kvality značky Van Ryn´s.

Fotogalerie

Kontaktní informace

Restaurant ROTHSCHILD Palace
Mírové náměstí 160/2, 703 00 Ostrava-Vítkovice

Telefon: +420 596 967 954
E-mail: info@rothschild-palace.cz
Webwww.rothschild-palace.cz