Strážník cestou do práce zadržel zloděje

V pondělí 19. května při cestě do práce na ulici Krakovská v  Hrabůvce, spatřil strážník Městské policie Ostrava mladíka, který stříhal kleštěmi ochranné pletivo na okně, za nímž se nachází provozovna.

Lákadlem pro tohoto kutila byla zřejmě bezpečnostní kamera instalována v této provozovně. Strážník se zeptal mladíka na důvod jeho jednání a ten nelenil a dal se na urychlený odchod. Poté strážník prokázal svojí příslušnost k MP ústním prohlášením a vyzval mladíka, aby setrval na místě. Ten na tuto výzvu nereagovala a dal se na útěk, následně byl strážníkem omezen na osobní svobodě za pomocí donucovacích prostředků.

Posléze si strážník přivolal na místo Policii ČR. Ta si celou skutečnost i s mladíkem převzala a událost bude šetřit jako trestný čin krádeže vloupáním ve stádiu pokusu.

Zdroj: MP Ostrava

Související záznamy

Doporučujeme

 

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás! Výroba vestavěných skříní na míru Ostrava.

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.