Ve Foru Nová Karolina se odehraje rekordní pánská strip show, sledovat ji může až deset tisíc žen!

Ve Foru Nová Karolina se odehraje rekordní pánská strip show, sledovat ji může až deset tisíc žen!

Až dvacet tisíc párů očí bude moci sledovat atraktivní vyrýsovaná těla členů pánského strip souboru California Dreams nebo finalistů soutěže Muž roku 2015. Již tento pátek 11. a sobotu 12. září bude Forum Nová Karolina hostit Dny Marianne – největší slevovou nákupní akci v Čechách a na Slovensku. Ostravské obchodní centrum u této příležitosti již potřetí připravilo bohatý doprovodný program s názvem Dámská jízda. Avšak nejen dámy se budou moci oddat nákupům nebo se kochat pohledem na pódium. Lechtivé vystoupení věhlasného pražského kolektivu tanečnic z Prague Burlesque, které poodhalí umění svádění, jistě potěší i náročné pánské oko.

„V pátek a sobotu se to ve Foru bude blýskat a třpytit. Program bude stylizovaný do prostředí francouzských kabaretů á la Moulin Rouge a představí to nejlepší na poli burlesque, šansonu i erotikou prostoupených tanečních vystoupení. Nadto budou moci návštěvnice i návštěvníci mimo zábavy využít nespočet slev a benefitů na kolekce nadcházející sezóny, beauty služby nebo zdarma ochutnat zdravé drinky,“ popisuje Tomáš Lučan, marketingový manažer OC Forum Nová Karolina. Vloni akci navštívilo 100 tisíc především žen a dívek z celého Moravskoslezského kraje.

Programem přítomné provede charismatický člen populární Partičky Ondřej Sokol, takže o vtip a eleganci nebude nouze, nebo Yvetta Blanarovičová, která si střihne roli moderátorky i zpěvačky muzikálových a divadelních představení. Poradenství ohledně nových trendů nejen v módě, ale i v líčení a péči o tělo se ujmou přítomní specialisté. Navíc bude Forum Nová Karolina jedním z pouhých tří míst v republice, kde bude umístěna Marianne Lounge. Zde bude možné směnit účtenky z obchodů zapojených do akce Dny Marianne za tisíce hodnotných dárků a benefitů.

Více informací na www.forumnovakarolina.cz a facebooku.

Forum Nová Karolína se jako jediné obchodní centrum v regionu stane součástí největší slevové nákupní akce v Čechách i na Slovensku, do které se zapojí více než 4500 značek a obchodů. Dva dny plné exkluzivních slev, Night Shoppingu, hýčkání a rozmazlování, odborného poradenství, ochutnávek a doprovodného programu ve stylu francouzského kabaretu á la Moulin Rouge – zkrátka Dámská jízda číslo 3. Aneb Dny Marianne s bezpočtem dárků, odměn a benefitů.

Vedle odvážné strip show v režii pánů z California Dreams, vystoupení tanečnic z Prague Burlesque, módní přehlídky s finalisty soutěže Muž roku 2015 se na molu blýsknout i krásné Plus Size modelky či Taneční studio Fatima, které návštěvnice a návštěvníky přenese do prostředí typického, erotikou napěchovaného, prostředí francouzských kabaretů.

V průběhu páteční noci v rámci Night Shoppingu bude možné nakoupit se slevou i v dalších prodejnách, které nejsou součástí akce Dny Marianne. A poté? Třeba stylová party až do rána! Designový žlutý mobilní lodní kontejner Metaxa Partyhaus parkuje v září hned vedle FNK a je volně k pronájmu. Uvnitř je obývák jako stvořený pro uspořádání večírků, ale i sociální zázemí, plný bar, kuchyně, našlapaný audio a video systém s nabitým

playlistem, plazmová televize, soustava diskosvětel i pohodlné sedačky plus lahve a drinky Metaxa nebo populární stolní hry. Jde tedy o ideální kulisy pro večírek s přáteli.

Pro nejmenší bude po celé Dny Marianne připraven dětský koutek Chachárek plný hraček, skluzavek, prolézaček a dalších herních prvků, a to od 9 do 21 hodin.

Související záznamy

Doporučujeme

Malíři pokojů Ostrava - RekoMal. Specializujeme se na profesionální malování interiéru, rekonstrukce bytového jádra, koupelen.

Nábytek na míru Ostrava - RM Stolařství. Potřebujete nábytek na míru? Nenašli jste v obchodech ten správný výrobek. Pak jsme tady právě pro Vás!

Rekonstrukce RekoMal - Specializujeme se na profesionální rekonstrukce bytů, rekonstrukce koupelen Ostrava a renovace domů.

Malíři pokojů Ostrava - Malíři Morava. Specializujeme se na malování pokojů, rekonstrukce Ostrava.

Kominictví Ostrava - Kominictví Papík s 20 letou tradicí.